Padėkos

Details

Gabija Žilinskaitė, 3 klasės mokinė, laimėjo II vietą tarptautiniame kompiuterinių piešinių konkurse pagal Maironio „Jūratė ir Kastytis“ eiles. Sveikiname!


Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro organizuotame konkurse „Dubenėlis svajonių šuniukui“ – vaikai sukurė savo vienetinį DUBENĖLĮ. Dalyvavo I - III socialinių įgūdžių ugdymo metų mokiniai. Linos Malachauskaites dubenėlis laimėjo prizinę vietą.

20180329 082023

 


Lapkričio 24 dieną Kauno Aleksandro Puškino gimnazijoje  įvyko  tarptautinis pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių kompiuterinių pateikčių konkurso pagal Aleksandro Puškino kūrinį „Pasaka apie auksinį gaidelį“ baigiamasis renginys. Baigiamajame konkurso renginyje dalyvavo Kauno miesto, Rusijos ir Ukrainos miestų  mokyklos pradinių klasių mokiniai.Už darbelį 1 specialiosios klasės mokinys Gabrielius Grinevičius buvo apdovanotas padėka ir dovanėle. 

pasaka apie auksini gaideli


Kovo 2 dieną 4a klasės mokinys Ugnius Jurevičius dalyvavo miesto IKT konkurse „Mano Lietuva“, kur pristatė savo darbą „Lietuva ir abėcėlė“. Berniukas buvo apdovanotas padėkos raštu, prizais.  

002

 


 

Ugnius Jurevičius, 3a klasės mokinys šių metų kovo 5 d. dalyvavo Kauno miesto pradinių klasių mokinių IKT projekto „Mano Lietuva“, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti konkurse ir buvo apdovanotas padėkos raštu ir dovanėlėmis.

050

 


 

2015 metų sausio 6 dieną 3a klasės mokinys Ugnius Jurevičius kartu su mokytoja Irena Macijauskiene dalyvavo Respublikinių ir tarptautinių konkursų, festivalių, varžybų nugalėtojų pagerbimo šventėje miesto Rotušėje, kur gavo Kauno miesto mero apdovanojimus meno srityje.

 

DSCF2349-1

 


 

Ema Gaidilionytė (3a klasė) dalyvavo respublikiniame konkurse „Rudeniui“ ir jos kurtas eilėraštukas pateko į organizatorių išleistą knygelę. Sveikiname!

 

SAM 3681

 

 


 

Kauno Simono Daukanto vidurinėje mokykloje spalio 23 dieną vyko Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių darbų paroda „Mano šeimos vasara“. Joje dalyvavo 41 mokinys su savo šeima iš 27 Kauno miesto mokyklų. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, o nugalėtojai diplomais ir atminimo dovanomis: 

1. Augustė Norbutaitė, Kauno Paparčio pradinė mokykla;

2. Airidas Kuprius, Kauno Humanitarinė pagrindinė mokykla;

3. Dagnė Valukonytė, Kauno Humanitarinė pagrindinė mokykla;

4. Guoda Šmitaitė, Kauno Kazio Griniaus progimnazija;

5. Matas Tamulynas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla;

6. Ugnius Jurevičius, Kauno Jono Laužiko specialioji mokykla;

7. Oskaras Stepanovas,  Kauno Puškino gimnazija;

8. Paulė Pužauskaitė, Kauno Stasio Lozoraičio vidurinė mokykla;

9. Skaistė Zubenaitė, Kauno Panemunės pradinė mokykla;

10. Benas Povilauskas, Kauno Milikonių vidurinė mokykla.

Sveikiname :)

 

DSCF2089-1

 

 


 

Šių metų balandžio 28 – birželio 2 dienomis vyko kasmetinė Kauno miesto mokyklų mokinių technologijų darbų paroda „Saulutės simbolis rankdarbiuose“ Motinos ir Tėvo dienoms paminėti. Parodoje dalyvavo technologijų mokytojai Diana Marozienė, Albinas Jonikas ir Darius Regelskis su mokinių pagamintais darbais. Paroda vyko Kauno pilies muziejuje. Buvo eksponuota virš 50 įvairaus profilio Kauno mokyklų mokinių darbų.

Parodos laureatu ir geriausiu darbu buvo įvardintas mūsų mokyklos mokinio Kąstyčio Bajorino darbas „Saulelė koplytstulpyje“. Tarp geriausių darbų į pirmą dešimtuką pateko ir 7a klasės mokinio Jono Kovaliovo darbas „Mano saulė“.

Mokinius paruošė technologijų mokytojas Darius Regelskis

 

DSC01018


 


 

Ugnius Jurevičius, 2a specialiosios klasės mokinys (mokytoja I.Macijauskienė) dalyvavo tarptautinėje pradinių klasių mokinių, jų šeimos narių ir mokytojų kūrybinių darbų virtualioje parodoje ,,Piešiame kompiuteriu“. Berniukas apdovanotas knygelėmis, padėkos raštu už novatoriškumą ir išradingumą. Vaikai pasivaišino rėmėjų dovanotu tortu, šventiškai praleido popietę. 

DSCF8691DSCF8702

 


 

   

Šiandien  

Penktadienis, 24 Gegužė 2019
08:40:46
   

Nuorodos  

   

Vaikų linija  

Vaiku linija

   
   

Pamokų laikas  

pamokulaikas2018.png
   

Mus aplankė  

147933
ŠiandienŠiandien30
VakarVakar103
Šią savaitęŠią savaitę484
Šį mėnesįŠį mėnesį2448
Iš visoIš viso147933