Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos mokinių pasiekimai Europos specialiosios olimpiados vasaros žaidynėse ANTVERPENE

Details

 

Rugsėjo 9-20 dienomis Antverpene įvyko Europos specialiosios olimpiados vasaros žaidynės. Lietuvos SOK rinktinė dalyvavo plaukimo, bočio, stalo teniso, lengvosios atletikos, futbolo ir krepšinio varžybose. Delegaciją sudarė: Kauno, Joniškio, Radviliškio, Vilniaus, Šeduvos, Kazlų Rūdos, Gelgaudiškio, Dabikinės, Ukmergės ir Utenos specialieji atletai ir Kauno Jono Jablonskio gimnazijos gimnazistai, krepšinio partneriai. Kauniečių gretose buvo Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos mokiniai: 9a klasės mokinys Arėjus Stankevičius, II metų socialinių įgūdžių tobulinimo klasės moksleivis Kristupas Von Gravrock-Goes ir III-jų metų socialinių įgūdžių tobulinimo klasės moksleivė Julija Vanagaitė.

Visi moksleiviai grįžo su žaidynių medaliais. Julija tapo dukart čempione moterų vienetų varžybose ir dvejetų varžybose kartu su žaidėju ir Vilniaus „Atgajos“ specialiosios mokyklos moksleiviu Jaraslavu Nikijorovu. Kristupas laimėjo aukso medalius plaukimo estafetėje 4x25 laisvuoju stiliumi, o 25 m plaukime brass užėmė II vietą. Arijus dalyvavo LSOK futbolo rinktinėje, kuri žaidė rungtynes su Italijos, Graikijos, Baltarusijos ir Prancūzijos SO komandomis. Kovoje dėl 3 vietos 2:1 po pratęsimo nugalėję Graikijos komandą užėmė III vietą. Turnyro nugalėtojais tapo Baltarusijos SO komanda, antri Italija.

Nors į kelionę vykome autobusu, tačiau visi grįžome į Lietuvą su gera nuotaika ir šilčiausiais prisiminimais iš Antverpeno.

 

 

Lietuvos specialiosios olimpiados, nacionalinės programos direktorius, delegacijos vadovas ir Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos kūno kultūros mokytojas Rimvydas Mikučauskas 

 

DSC00973

 

   

Šiandien  

Antradienis, 23 Balandis 2019
20:53:19
   

Nuorodos  

   

Vaikų linija  

Vaiku linija

   
   

Pamokų laikas  

pamokulaikas2018.png
   

Mus aplankė  

144826
ŠiandienŠiandien92
VakarVakar85
Šią savaitęŠią savaitę177
Šį mėnesįŠį mėnesį2708
Iš visoIš viso144826